دانشگاه آزاد اسلامی میاندوآب میزبان «رویداد صدرا»

خدایی اعلام کرد؛

دانشگاه آزاد اسلامی میاندوآب میزبان «رویداد صدرا»

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میاندوآب اعلام کرد که رویداد صدرا با محور (صنعت، دانشگاه و راه اشتغال) 6 و 7 خردادماه در این دانشگاه برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری هنر برتر، جلسه فرآیند برگزاری رویدا صدرا و ارتباط دانشگاه با صنعت به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میاندوآب برگزار شد.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میاندوآب در این نشست از برگزاری رویداد صدرا به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میاندوآب در تاریخ 6 و 7 خردادماه سال جاری خبر داد و گفت: در راستای عملیاتی شدن طرح پویش اشتغال دانشجویان و ایجاد فرصت اشتغال برای دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد میاندوآب سلسله رویداد های صدرا برای نخستین بار به صورت نمایشگاه در این واحد دانشگاهی برگزار می شود.

پیام خدایی افزود: همکاری و ارتباط دانشگاه آزاد اسلامی واحد میاندوآب با اداره فنی و حرفه ای و واحد های تولیدی شهرک صنعتی از را های مهارت آموزی و پرورش نیروی انسانی ماهر و کارآمد است و استفاده از امکانات و ظرفیت های مشترک دانشگاه آزاد اسلامی و شهرک صنعتی درراستای ایجاد مرکز پویش اشتغال دانشجویان، این طرح را یکی از را ه های ایجاد اشتغال برای دانشجویان در حال تحصیل و همچنین فارغ التحصیلان این دانشگاه برشمرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دانشگاه آزاد اسلامی میاندوآب میزبان «رویداد صدرا»" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دانشگاه آزاد اسلامی میاندوآب میزبان «رویداد صدرا»"، کلیک کنید.