خانواده های سربازانی که در غزه می جنگند خواستار حمله نکردن به رفح شدند

خانواده های سربازانی که در غزه می جنگند خواستار حمله نکردن به رفح شدند

به گزارش هنر برتر، روزنامه عبری زبان معاریو امروز -شنبه- نوشت: بیش از 600 خانواده سربازانی که در غزه می جنگند، نامه ای به یوآو گالانت، وزیر جنگ و هرتزی هالوی، رییس ستاد ارتش اشغالگر ارسال کردند و خواستار عدم تجاوز به رفح شدند.

خانواده سربازان صهیونیست به گالانت و هالوی گفتند: ما دیگر به شما اعتماد نداریم و ورود به رفح می تواند یک تله مرگبار باشد.

چندین مقام آمریکایی: اسراییل پیش از آغاز حمله احتمالی به رفح، واشنگتن را مطلع خواهد کرد

به گزارش هنر برتر، چندین مقام آمریکایی به شرط ناشناس ماندن، اعلام کردند که اسراییل پیش از آغاز حمله احتمالی به منطقه رفح در نوار غزه، واشنگتن را مطلع خواهد کرد.

براساس اخبار منتشر شده، اسراییل قصد دارد در صورت آغاز حمله به رفح، آمریکا را در جریان طرح و روند مربوط به تخلیه غیرنظامیان از رفح قرار دهد.

به نقل از آناتولی، همچنین مقام های آمریکایی تاکید کرده اند که نگرانی واشنگتن نسبت به خطر افتادن جان شماری زیادی غیرنظامی در صورت آغاز حمله به منطقه رفح هنوز رفع نشده است.

آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه آمریکا نیز اعلام کرد که کشورش از حمله زمینی ارتش اسراییل به رفح در نوار غزه حمایت نخواهد کرد.

از سوی دیگر کارین ژان پیر سخنگوی کاخ سفید از مخالفت آمریکا با حمله زمینی احتمالی اسراییل به منطقه رفح خبر داده است.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خانواده های سربازانی که در غزه می جنگند خواستار حمله نکردن به رفح شدند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خانواده های سربازانی که در غزه می جنگند خواستار حمله نکردن به رفح شدند"، کلیک کنید.