حریق یک انباری در خیابان لاله زار/ آتش به سرعت خاموش شد

حریق یک انباری در خیابان لاله زار/ آتش به سرعت خاموش شد

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از وقوع حریق در یک انباری 20 متری واقع در خبابان لاله زار خبر داد.

سید جلال ملکی در گفت وگو با هنر برتر، در این باره گفت: پیش از ظهر امروز در تماس با سامانه 125 خبر وقوع آتش سوزی در یک انباری کوچک اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی آتش نشانان را به محل حادثه واقع در خیابان لاله زار اعزام کرد.

وی ادامه داد: با حضور آتش نشانان در محل مشاهده شد که حریق در یک انباری کوچک به مساحت حدود 20 مترمربع که در طبقه دوم یک واحد صنفی قرار داشت رخ داده است. داخل این انبار لوازم و قطعات فلزی مربوط به لوستر و … نگهداری می شد که آتش نشانان بلافاصله برای اطفاء حریق وارد عمل شده و موفق شدند تا شعله های آتش را در عرض چند دقیقه مهار و به طورکامل اطفاء کنند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه درپی این حریق دود زیادی به آسمان بلند شده بود، اظهارکرد: همچنین با توجه به عرض کم خیابان لاله زار ترافیکی نیز در این مسیر ایجاد شده بود که همین موضوع موجب حساسیت کسبه و برخی از شهروندان شده بود، اما خوشبختانه این حریق بسیار جزیی بود و هیچگونه خسارت جانی به دنبال نداشت.

به گفته ملکی، آتش نشانان پس از ایمن سازی محل به ماموریت خود خاتمه داده و به ایستگاه بازگشتند. کارشناسان آتش نشانی هم علت این حادثه را بررسی و اعلام خواهند کرد.

پایان خبر هنر برتر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حریق یک انباری در خیابان لاله زار/ آتش به سرعت خاموش شد" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حریق یک انباری در خیابان لاله زار/ آتش به سرعت خاموش شد"، کلیک کنید.