حجاج ایرانی رأی دادند – خبرگزاری هنر برتر

حجاج ایرانی رأی دادند

سفیر جمهوری اسلامی ایران در عربستان سعودی از روند رای گیری در شعب اخذ رای در عربستان اظهار رضایت کرد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری هنر برتر، علی رضا عنایتی سفیر جمهوری اسلامی ایران در عربستان سعودی از روند رای گیری در شعب اخذ رأی در عربستان اظهار رضایت کرد.

سفیر ایران گفت: عربستان سعودی پیشتر با اخذ آراء ایرانیان مقیم در ریاض و جده موافقت کرد و بر همان اساس تدابیر لازمه جهت اخذ آرای ایرانیان مقیم صورت گرفت. 

عنایتی ادامه داد: با توجه به حضور حجاج ایرانی در مکه مکرمه و مدینه منوره، و در پرتو گستره روابط برادرانه دو کشور، از مقامات این کشور برای شرکت هموطنان ایرانی در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری درخواست مجوز گردید.

سفیر ایران با اشاره به اینکه موافقت عربستان با خواست جمهوری اسلامی ایران نشانه روشنی از عمق مناسبات دو کشور و حسن اعتماد به یکدیگر است گفت: شرکت حجاج هموطن در انتخاب رئیس جمهور، خاطره شیرینی حج را نزد آنان مضاعف کرد.

عنایتی از روند خدمت‌رسانی مسئولان کوشا و صادق ایران و عربستان در خدمت به حجاج تشکر و تقدیر نمود و حج را مقوم روابط برادرانه دو کشور دانست.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حجاج ایرانی رأی دادند – خبرگزاری هنر برتر" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حجاج ایرانی رأی دادند – خبرگزاری هنر برتر"، کلیک کنید.