جزییات بن خرید از نمایشگاه کتاب برای دانشجویان اعلام شد

جزییات بن خرید از نمایشگاه کتاب برای دانشجویان اعلام شد

میرهاشم موسوی گفت: توسعه پوشش بیمه ای، از حقوق اساسی مصرح در قانون اساسی و از ماموریت های سازمان تامین اجتماعی به عنوان بزرگ ترین سازمان بیمه ای کشور است که مستلزم اطلاع عموم مردم از مزایای بهره مندی از بیمه و به بیان دیگر تقویت فرهنگ بیمه ای در میان اقشار مختلف جامعه است. به همین منظور و با هدف حمایت از فرهنگ کتاب و کتابخوانی و همچنین تشویق قشر بزرگ و فرهیخته دانشجویان و نیز دختران و بانوانی که محوریت اصلی خانواده را در فرهنگ ایرانی اسلامی تشکیل می دهند.

او ادامه داد: در نمایشگاه سال جاری کتاب تهران، هر فرد که در ایام برگزاری نمایشگاه (19 تا 29 اردیبهشت ماه)، برای نخستین بار نسبت به عقد قرارداد در یکی از طرح های بیمه دانشجویان یا بیمه زنان خانه دار و دختران اقدام کند؛ مشروط به پرداخت حق بیمه خود تا پایان خرداد 1403؛ مشمول هدیه ویژه این سازمان در قالب بن خرید 400 هزار تومانی کتاب ویژه نمایشگاه بین المللی کتاب تهران خواهد شد که از طریق سامانه فروش مجازی نمایشگاه (book.icfi.ir) قابل استفاده است.

موسوی افزود: انعقاد قرارداد و پرداخت حق بیمه در این طرح ها به سادگی و در قالب سامانه خدمات غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی به نشانی es.tamin.ir و بدون نیاز به مراجعه حضوری به شعب این سازمان امکانپذیر است و شرایط و مقررات عقد قرارداد و اطلاعات مربوط به خدمات و تعهدات این بیمه نیز در این سامانه قابل دسترسی است. همچنین در ایام برگزاری نمایشگاه کتاب نیز همکاران این سازمان جهت ارایه خدمات مشاوره بیمه ای در نمایشگاه حضور داشته و پاسخگوی سوالات بازدیدکنندگان هستند.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درباره نحوه دریافت بن خرید کتاب هدیه این سازمان افزود: با تمهید انجام شده، ارایه این بن کاملاً به صورت غیرحضوری انجام می شود و بلافاصله بعد از انعقاد قرارداد، مشروط به پرداخت حق بیمه تا پایان خرداد 1403، پیامکی به بیمه شده ارسال می شود که در این پیامک؛ کد تخفیف 400 هزار تومانی به عنوان هدیه سازمان تامین اجتماعی به وی اعلام می شود و دارنده این کد می تواند به صورت غیرحضوری با مراجعه به سامانه مجازی نمایشگاه کتاب تهران، از این هدیه بهره مند شود.

موسوی گفت: همچنین با توجه به این که سازمان تامین اجتماعی به عنوان یک سازمان بیمه گر بین نسلی به شدت از تحولات جمعیتی متاثر است، این سازمان از حامیان جدی طرح های مرتبط با جوانی جمعیت و فرزندآوری است و در سال جاری در نمایشگاه کتاب تهران، این سازمان با برپایی یک غرفه اختصاصی در حوزه خانواده، برنامه های متنوعی در این زمینه در قالب رویدادهای مختلف با حضور بازدیدکنندگان از نمایشگاه و نیز افراد صاحب نظر در این زمینه، تدارک دیده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جزییات بن خرید از نمایشگاه کتاب برای دانشجویان اعلام شد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جزییات بن خرید از نمایشگاه کتاب برای دانشجویان اعلام شد"، کلیک کنید.