جام باشگاه های پیشکسوتان/ استقلال چطور داربی را 3 بر صفر برد؟

استقلال در داربی پیشکسوتان با نتیجه 3 بر صفر پرسپولیس را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی جام باشگاه های تهران رسید.

به گزارش هنر برتر، استقلال و پرسپولیس دیروز (سه شنبه) در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی دومین دوره جام باشگاهی پیشکسوتان تهران – یادواره محمد اشرفی به مصاف هم رفتند در زمین نوستالژیک میلان در خیابان جیحون به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی 3 بر صفر استقلال به پایان رسید.

استقلال با هدایت محمد نوری با نادر فریاد شیران، رضا نعلچگر، غلامرضا برهانزاده، محمد نوری، خسرو پارسا، محمد رضا شکور زاده،  حسن بالش آبادی، ابراهیم کلاهیان، بهروز پرورشخواه، هاشم حیدری، رضا خلیلپور، ناصر شهسواری، حمید لواسانی و پرسپولیس تحت هدایت مهدی کشاورز با بهروز سلطانی، مرتضی فنونی زاده، سعید نعیم آبادی، جهانگیر فتاحی، داود محبوب، شیرمحمدی، یعقوب فاطمی مقدم، حمید درخشان، پایان رافت، رمضان جعفری، عبدالله نژاد مقابل هم قرار گرفتند.

جام باشگاه های پیشکسوتان/ استقلال چطور داربی را 3 بر صفر برد؟

گل های استقلال در این دیدار را بهروز پرورشخواه (دو بار) و هاشم حیدری به ثمر رساندند. نکته جالب این است که استقلال در همان 10 دقیقه اول سه گلش را به ثمر رسانده است. همچنین برخلاف داربی های سال های اخیر که غالبا کسل کننده ترین بازی هفته لیگ برتر لقب می گیرد، داربی پیشکسوتان جذاب ترین و پرگل ترین دیدار این مرحله بود.

در دیگر بازی های این مرحله وحدت پس از تساوی بدون گل مقابل راه آهن، در ضربات پنالتی با نتیجه 7 بر 6 برنده شد. هما و کیان هم با تساوی بدون گل به ضربات پنالتی رفت که هما با نتیجه 4 بر 3 به پیروزی رسید. همچنین گسترش با نتیجه یک بر صفر فولاد را شکست داد.

با این نتایج در مرحله نیمه نهایی هما مقابل گسترش قرار می گیرد و وحدت هم برابر استقلال صف آرایی می کند. پرسپولیس قهرمان دوره قبل این رقابت ها بود که توسط استقلال حذف شد.

پایان خبر هنر برتر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جام باشگاه های پیشکسوتان/ استقلال چطور داربی را 3 بر صفر برد؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جام باشگاه های پیشکسوتان/ استقلال چطور داربی را 3 بر صفر برد؟"، کلیک کنید.