ثبت رکورد تاریخی دانشگاه تبریز با صعود 28 پله ای در نظام رتبه بندی تایمز

ثبت رکورد تاریخی دانشگاه تبریز با صعود 28 پله ای در نظام رتبه بندی تایمز

هنر برتر/آذربایجان شرقی رییس دانشگاه تبریز از ثبت رکورد تاریخی این دانشگاه با صعود 28 پله ای در نظام رتبه بندی جهانی تایمز در بین دانشگاه های آسیا خبر داد.

دکتر صفر نصرالله زاده ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: بر اساس آخرین رتبه بندی تایمز، دانشگاه تبریز با صعود کم سابقه ی 28 پله ای در بین دانشگاه های آسیایی، توانست از رتبه ی 149 در سال گذشته به رتبه ی 121 ارتقاء پیدا کند.

وی ادامه داد: دانشگاه تبریز همچنین در کشور موفق شد در یک عملکرد درخشان از رتبه ی هجدهم به رتبه ی دوازدهم رسیده و رکورد جدیدی ثبت کند و در بین دانشگاه های جامع، بعد از دانشگاه تهران در رتبه ی دوم قرار گیرد.

نصرالله زاده با قدردانی از زحمات و تلاش های اعضای هیات علمی، یاوران علمی و دانشجویان دانشگاه تبریز در کسب این موفقیت، خاطرنشان کرد: این عملکرد درخشان در راستای تدوین و اجرای برنامه ی راهبردی دانشگاه به دست آمده و ما به عنوان یکی از دانشگاه های پیشگام در تدوین برنامه ی راهبردی، قطعا باید به این موفقیت ها تداوم بخشیم.

به گزارش هنر برتر به نقل از روابط عمومی دانشگاه تبریز، وی در خصوص اثرات مثبت این موفقیت های ملی و بین المللی دانشگاه تبریز، بیان کرد: نظام های رتبه بندی بین المللی تایمز و شانگهای از جمله نظام های رتبه بندی معتبر هستند که با استفاده از شاخص های آموزش، کیفیت پژوهش، محیط پژوهشی، ارتباط با جامعه و صنعت و فعالیت ها و همکاری های بین المللی اقدام به رتبه بندی دانشگاه ها می کنند.

پایان خبر هنر برتر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ثبت رکورد تاریخی دانشگاه تبریز با صعود 28 پله ای در نظام رتبه بندی تایمز" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ثبت رکورد تاریخی دانشگاه تبریز با صعود 28 پله ای در نظام رتبه بندی تایمز"، کلیک کنید.