تشییع پیکر دو شهید خوزستانی شناسایی شده پس از 40 سال

تشییع پیکر دو شهید خوزستانی شناسایی شده پس از 40 سال

هنر برتر/خوزستان همزمان با سالروز شهادت حضرت امام صادق (ع)، پیکر مطهر شهیدان عشیری لیوسی و منصور پورعزیز پورمحمدی در دزفول و اهواز تشییع شدند.

پیکر مطهر شهیدان والامقام «غلامعلی عشیری لیوسی» و «منصور پورعزیزپور محمدی» از شهدای سرفراز شهرستان های دزفول و اهواز که چند روز پیش پس از 40 سال شناسایی شدند، امروز با حضور جمعی از مسیولان، خانواده های معظم شاهد، ایثارگران و قشرهای مختلف مردم در شهرهای دزفول و اهواز، تشییع شدند.

 پیکر مطهر شهید غلامعلی عشیری لیوسی از حسینیه عاشقان ثارالله دزفول به سمت گلزار شهدای این شهرستان تشییع و به خاک سپرده شد. همچنین پیکر مطهر شهید منصور پورعزیزپور محمدی از حسینیه عاشقان ثارالله اهواز به سمت گلزار شهدا برگزار و به خاک سپرده شد.

شهید عشیری لیوسی و شهیدعزیزپور محمدی به ترتیب در تاریخ های اول فروردین سال 1361 و دوم فروردین سال 1363 به درجه رفیع شهادت نایل آمدند که پس از 40 سال پیکر مطهرشان شناسایی شد.

همچنین در شب شهادت حضرت امام جعفر صادق (ع) در حسینیه عاشقان ثارالله دزفول، مراسم وداع با شهید گرانقدر عشیری لیوسی برگزار شد. 

پایان خبر هنر برتر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تشییع پیکر دو شهید خوزستانی شناسایی شده پس از 40 سال" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تشییع پیکر دو شهید خوزستانی شناسایی شده پس از 40 سال"، کلیک کنید.