تاج گذاری عنابی ها در لوسیل؛ قطر پادشاه فوتبال آسیا

تاج گذاری عنابی ها در لوسیل؛ قطر پادشاه فوتبال آسیا

به گزارش خبرگزاری هنر برتر؛ هیجان در فوتبال آسیا با برگزاری فینال جام ملت های آسیا بین دو تیم قطر و اردن به پایان رسید. این فینال تمام عربی در حالی برگزار شد که اردنی ها با حذف تیم های مدعی مانند عراق و کره جنوبی به عنوان شگفتی ساز مسابقات به فینال رسیدند و قطر هم با حذف ایران به این مرحله دست یافت.

بازی در اکثر دقایق به صورت متعادل پیش رفت و مدافع عنوان قهرمانی موفق شد با تک گل اکرم عفیف در نیمه اول از روی نقطه پنالتی پیش بیافتد. در نیمه دوم حملات دامنه دار اردنی ها در نهایت به گل تبدیل شد، یزان النعیمات داخل محوطه جریمه صاحب توپ شد و بدون دخالت مدافعان قطر با ضربه روی پای محکم گل تساوی را به ثمر رساند.

در دقیقه 72 بازی اسماعیل محمد درون محوطه جریمه نقش بر زمین شد که داور مجددا برای قطری ها پنالتی گرفت. اکرم عفیف مجددا پشت ضربه پنالتی قرار گرفت و با یک ضربه دقیقه حساب کار را دو بر یک کرد. اما این پایان گل های بازی و پنالتی های قطر نبود، در دقیقه 90 حرکت در عمق اکرم عفیف با دریبل یزید ابولیلا همراه شد و بازهم صحنه مورد بازبینی VAR قرار گرفت و پنالتی سوم هم برای قطر اعلام شد و بار دیگر اکرم عفیف پشت توپ قرار گرفت تا قطری ها در پنالتی و عفیف در گلزنی هتریک کنند و بازی با همین نتیجه به پایان رسید تا بار دیگر صدر آسیا به رنگ عنابی در بیاید.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تاج گذاری عنابی ها در لوسیل؛ قطر پادشاه فوتبال آسیا" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تاج گذاری عنابی ها در لوسیل؛ قطر پادشاه فوتبال آسیا"، کلیک کنید.