بیمارستان ملکشاهی در زمان مقرر افتتاح شود

هنر برتر/ایلام استاندار ایلام در بازدید از سه پروژه مهم ملکشاهی بر تسریع در بهره برداری از این پروژه ها تاکید کرد.

«حسن بهرام نیا» عصر جمعه 28 اردیبهشت با حضور در شهرستان ملکشاهی از پروژه بیمارستان این شهرستان بازدید و اظهار کرد: با پیگیری های انجام شده اعتبارات ماده(23 ) برای بیمارستان ملکشاهی به عنوان یکی از پروژه های مهم و مطالبات جدی مردم شهرستان، اخذ و فعال شده است.

وی با بیان اینکه برای تسریع در زمان بهره برداری پروژه، تکمیل محوطه سازی و چینش تجهیزات باید در اسرع وقت انجام شود با تذکر به مدیران دانشگاه علوم پزشکی و پیمانکاران پروژه بیمارستان ملکشاهی، تاکید کرد: با افزایش نیروی انسانی و تحرک بیشتر، این پروژه باید در زمان بندی تعیین شده به بهره برداری برسد.

بیمارستان ملکشاهی در زمان مقرر افتتاح شود

نماینده عالی دولت در استان ایلام از فرماندار ملکشاهی خواست گزارش پیشرفت فیزیکی و اقدامات انجام شده بیمارستان را هر هفته به صورت منظم ارایه دهد.

این بیمارستان در پنج طبقه با ظرفیت 64 تخت و اعتبار بیش از 150 میلیارد تومان در آستانه بهره برداری است.

بازدید استاندار ایلام از محل اجرای طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان ملکشاهی 

 بهرام نیا در این بازدید ، تاکید کرد این پروژه به عنوان یکی از پروژه های طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان، طی دو هفته عملیات اجرایی آن آغاز شود.

استاندار ایلام ادامه داد: پیشرفت فیزیکی طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان رضایت بخش نیست که با هماهنگی های انجام شده باید طرح نهضت ملی مسکن در این شهرستان شتاب گیرد.

بیمارستان ملکشاهی در زمان مقرر افتتاح شود

سهم استان از طرح نهضت ملی مسکن در کشور 32 هزار و سهم شهرستان ملکشاهی در استان 430 واحد است.

فاز نخست تصفیه خانه آب ملکشاهی تا پایان خردادماه به بهره برداری می رسد

استاندار ایلام در بازدید از تصفیه خانه آب ملکشاهی، گفت: امروز از سه پروژه بیمارستان و تصفیه خانه آب ملکشاهی و محل اجرای طرح نهضت ملی مسکن در این شهرستان  بازدید شد که عمده اعتبارات این پروژه ها در این دولت تخصیص یافت.

وی با ابزار رضایت از پیشرفت فیزیکی پروژه تصفیه خانه و بیمارستان ملکشاهی، افزود: فاز نخست تصفیه خانه آب حداکثر تا پایان خردادماه و بیمارستان ملکشاهی هم حداکثر تا 45 روز آینده مورد بهره برداری قرار می گیرد.

وی با بیان اینکه پروژه تصفیه خانه آب ملکشاهی هیچ مشکل مالی ندارد، افزود: فاز نخست این پروژه تا پایان خردادماه بهره برداری می رسد و آب وارد مدار خواهد شد.

بنا به گفته سرپرست آبفای استان و پیمانکار پروژه، این پروژه 85 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

پایان خبر هنر برتر 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بیمارستان ملکشاهی در زمان مقرر افتتاح شود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بیمارستان ملکشاهی در زمان مقرر افتتاح شود"، کلیک کنید.