برگزاری نخستین نشست کارگروه آماده سازی ورزشگاه های میزبان لیگ برتر

برگزاری نخستین نشست کارگروه آماده سازی ورزشگاه های میزبان لیگ برتر

نخستین نشست کارگروه آماده سازی ورزشگاه های میزبان لیگ برتر در دفتر ریاست فدراسیون برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری هنر برتر، نخستین جلسه کارگروه آماده سازی ورزشگاه های میزبان لیگ برتر برای فصل آتی امروز با حضور مهدی تاج، رییس فدراسیون،  حسین طلا، مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، علی رغبتی، مشاور وزیر ورزش در امور ورزش قهرمانی و حرفه ای، هدایت ممبینی، دبیرکل فدراسیون، حیدر بهاروند، رضا کشوری و روشنک، رییس، دبیر و مسول برگزاری مسابقات لیگ به همراه تارقلی زاده، مدیر بین الملل فدراسیون و زارعی مدیر کمیته صدور مجوز حرفه ای باشگاه ها و داوود رفعتی، ناظر لیگ برتر برگزار شد.

بر این اساس در این نشست، مقرر شد؛

1_تمامی ورزشگاه های معرفی شده باشگاه های لیگ برتر ظرف مدت چهار روز از سوی ناظران ویژه لیگ برتر بررسی شده و نواقص آن به باشگاه مرتبط اعلام شود.

2_هر باشگاه لازم است ظرف دو روز از دریافت فهرست نواقص، برنامه زمانبندی را برای رفع این نواقص به سازمان لیگ اعلام کند. برنامه زمانبندی باید به شکلی باشد که تا زمان شروع لیگ ورزشگاه قابلیت میزبانی حسب استاندارد های لازمه را داشته باشد.

3_در صورت عدم رفع معایب، امکان میزبانی از مسابقات باشگاه مربوطه در آن ورزشگاه به هیچ وجه وجود نخواهد داشت.

4_نشست با مدیران باشگاه ها در این باره از هفته آینده آغاز خواهد شد.

مراحل بعدی مربوط به کارگروه آماده سازی ورزشگاه های لیگ برتر برای فصل آتی متعاقبلا اطلاع رسانی خواهد شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برگزاری نخستین نشست کارگروه آماده سازی ورزشگاه های میزبان لیگ برتر" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برگزاری نخستین نشست کارگروه آماده سازی ورزشگاه های میزبان لیگ برتر"، کلیک کنید.