برهانی: استقلال با مدیریت خطیر آرامش نداشت

برهانی: استقلال با مدیریت خطیر آرامش نداشت

به گزارش خبرگزاری هنر برتر؛ آرش برهانی، پیشکسوت استقلال در مورد شرایط این تیم صحبت کرد.

مدیران باشگاه دوباره برای ریاست آکادمی استقلال به سراغ شما آمده اند، در این خصوص توضیح می دهید؟

من از دو هفته پیش در خصوص آکادمی با مدیران صحبت کردم و ظرف دو سه روز دیگر تکلیفم مشخص می شود، اما به هرحال شرایط آکادمی عوض شده است و باید در خصوص یکسری مسایل با مدیران صحبت می کردم. خوشبختانه نگاه مدیران جدید حرفه ای است و قصد دارند برای آکادمی هزینه کنند. وقتی برای تیم های پایه سرمایه گذاری شود، قطعاً نتیجه خوبی خواهد داشت. من در سالی که بودم 24 بازیکن به لیگ معرفی کردم و خیلی ارزشمند بود. باید ما با چنین ایده و برنامه ای در تیم های پایه کار کنیم تا در نهایت حاصل آن را نیز در تیم بزرگسال ببینیم.

چرا این بازیکنان جذب تیم بزرگسالان استقلال نشدند که استقلال مجبور به هزینه کردن اضافی نباشد؟

حرف من هم همین است. در این خصوص باید نگاه حرفه ای باشد. خوشبختانه نکونام چون در تیم های اروپایی بازی کرده نگاهی کاملاً حرفه ای دارد و اگر ما اصولی کار کنیم جواد هم از بازیکنان آکادمی استفاده می کند. من در سال اول توانستم کارهای خوبی در آکادمی انجام دهم اما سال دوم که موقع بهره برداری بود، رفتم.

خوشبختانه نکونام چون در تیم های اروپایی بازی کرده نگاهی کاملاً حرفه ای دارد و اگر ما اصولی کار کنیم جواد هم از بازیکنان آکادمی استفاده می کند.

با آقای کریمی به مشکل خوردید، درست است؟

در ابتدا ایشان به من زنگ زد و گفت: «با قدرت پیش برو.» نمی دانم چه شد که در ادامه نظرش عوض شد، وگرنه ما در سال دوم باید بهره برداری می کردیم و بازیکنان خودمان را در تیم بزرگسال استفاده می کردیم.

گفته می شود آکادمی مشکلات زیادی دارد؟

قطعاً مشکلات هست و در صورتی که من بیایم باید با برنامه ریزی طولانی مدت به خواسته خودمان برسیم. آکادمی نیاز به زمان دارد.

تغییر مدیریت استقلال را مثبت ارزیابی می کنید؟

نمی خواهم خیلی در مورد مدیریت حرف بزنم. اما یکی از دوستان گفته بود، چرا نکونام از رفتن خطیر خوشحال شد؟ من به ایشان می گویم: «چرا نباید خوشحال می شد.» استقلال با مدیریت او آرامش نداشت. اگر داشت که پنج هفته باقیمانده به پایان لیگ قهرمانی اش مسجل می شد.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برهانی: استقلال با مدیریت خطیر آرامش نداشت" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برهانی: استقلال با مدیریت خطیر آرامش نداشت"، کلیک کنید.