برنامه بازی های شهرداری گرگان در جام باشگاه های آسیا

برنامه بازی های شهرداری گرگان در جام باشگاه های آسیا

فیبا برنامه بازی های دور گروهی مسابقات جام باشگاه های آسیا را اعلام کرد.

به گزارش هنر برتر، فدراسیون جهانی بسکتبال در منطقه آسیا (FIBA)، برنامه مسابقات جام باشگاه های بسکتبال آسیا را اعلام کرد که به این ترتیب، برنامه بازی های شهرداری گرگان به عنوان نماینده ایران، در دور گروهی این مسابقات، مشخص شد.

شهرداری گرگان در گروه B این رقابت ها با تیم های هیروشیما دراگون فلیز (ژاپن)، کی سی سی اگیز (کره جنوبی) و پلیتا جایا بسکتبال (اندونزی) همگروه است.

بازی اول) 

شهرداری گرگان- کی سی سی اگیز؛ یک شنبه 20 خردلد، ساعت 15

بازی دوم)

شهرداری گرگان- پلیتا جایا بسکتبال؛ دوشنبه 21 خرداد، ساعت 18

بازی سوم)

شهرداری گرگان- هیروشیما دراگون فلیز؛ سه شنبه 22 خرداد، ساعت 15

مسابقات جام باشگاه های بسکتبال آسیا، در تاریخ یکشنبه 20 خرداد تا شنبه 26 خرداد به میزبانی امارات برگزار می شود. قهرمان این رقابت ها جواز حضور در مسابقات جام باشگاه های جهان را کسب می کند.

گروه بندی این مسابقات به شرح زیر است: 

گروه A:

لیایونینگ فلایینگ لیپاردز (چین)

شباب الاهلی دوبی (امارات)

ان اس ماتریکس دیرز (مالزی)

الریاضی (لبنان)

گروه B:

هیروشیما دراگون فلیز (ژاپن)

شهرداری گرگان (ایران)

کی سی سی اگیز (کره جنوبی)

پلیتا جایا بسکتبال (اندونزی)

پایان خبر هنر برتر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برنامه بازی های شهرداری گرگان در جام باشگاه های آسیا" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برنامه بازی های شهرداری گرگان در جام باشگاه های آسیا"، کلیک کنید.