بررسی احتمال بازگشت مدیرعامل سابق به استقلال

بررسی احتمال بازگشت مدیرعامل سابق به استقلال

آفتاب نیوز :

بعد از انتخاب فرشید سمیعی به عنوان سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال و جدایی علی خطیر، سرپرست این تیم هم برکنار شد و آتیلا حجازی به عنوان سرپرست جدید باشگاه استقلال منصوب شد. انتشار عکس لحظه عقد قرارداد با حجازی در کنار سمیعی، حاوی نکته ای جالب توجه بود که از چشم رسانه ها دور نماند. ماجرا از این قرار بود که این دفتر همان دفتری بود که بار ها آجورلو قرار های کاری خود را در زمان مدیرعاملی استقلال در آنجا برگزار می کرد و بار ها از مدیرعامل سابق استقلال در کنار افراد مختلف در این دفتر عکس منتشر شد. همین موضوع باعث شد تا شایعاتی در خصوص بازگشت احتمالی آجورلو به استقلال مطرح شود.

پیگیری های ما در این خصوص نشان می دهد این دفتر که حسابی جنجالی شده متعلق به فرشید سمیعی و یکی از دوستانش است و این آجورلو بوده که در زمان مدیریت خود در استقلال بعضی از قرار های خود را در آن برگزار می کرده است. همچنین در مورد شایعه بازگشت آجورلو به استقلال باید بگوییم که بعید است چنین اتفاقی رخ دهد و برنامه ای برای بازگشت آجورلو به استقلال وجود ندارد. از سمیعی و شهریاری به عنوان دو گزینه نهایی مدیرعاملی استقلال نام برده می شود و باید دید در نهایت کدام یک این سمت را عهده دار خواهد شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بررسی احتمال بازگشت مدیرعامل سابق به استقلال" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بررسی احتمال بازگشت مدیرعامل سابق به استقلال"، کلیک کنید.