بازداشت موادفروش یافت آباد – هنر برتر

بازداشت موادفروش یافت آباد - هنر برتر

رییس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از دستگیری مواد فروش محله یافت آباد با ده ها کیلوگرم موادمخدر خبر داد.

به گزارش هنر برتر، سرهنگ حسین باباپور دراین باره گفت: درپی ارجاع چندین فقره گزارش و شکایات مردمی مبنی بر فعالیت مجرمانه یکی از موادفروشان پایتخت، پرونده ای در این رابطه تشکیل و تیمی از ماموران عملیات ویژه پلیس رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند. در تحقیقات انجام شده از سوی ماموران مشخص شد متهم اقدام به فروش مواد مخدر کرده که این موضوع موجی از نارضایتی را برای شهروندان به وجود آورده است.

وی ادامه داد: با پیگیری های محلی و تحقیقات گسترده و اطلاعاتی که ماموران پلیس در بررسی های میدانی به دست آوردند سرانجام مختصات و آدرس دقیق منزل متهم در محله یافت آباد تهران مورد شناسایی قرار گرفت و اقدامات مقدماتی شامل اخذ مجوز قضایی انجام شد.

رییس پلیس مبارزه با موادمخدر با اشاره به ماموریت پلیس برای دستگیری این فرد، گفت: ماموران با ورود به منزل متهم، این فرد را بازداشت و به مقر انتظامی منتقل کردند.

باباپور با اشاره به زمان دستگیری متهم گفت: متهم با دیدن ماموران قصد فرار داشت که ناکام ماند. همچنین ماموران اقدام به بازرسی از محل اختفای این فرد کردند که در جریان آن 56 کیلوگرم مخدر تریاک که به طرز ماهرانه ای درون انباری جاساز شده بود، کشف و ضبط شد.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ خاطرنشان کرد: متهم در جریان بازجویی ها به جرم خود اعتراف کرد و گفت که قصد توزیع موادمخدر را داشته که بازداشت شده است. برای این فرد در نهایت پرونده ای تشکیل شد و او برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد. تحقیقات تکمیلی در این خصوص همچنان ادامه دارد.

پایان خبر هنر برتر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازداشت موادفروش یافت آباد – هنر برتر" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازداشت موادفروش یافت آباد – هنر برتر"، کلیک کنید.