این پرسپولیس فقط به یک دلیل شاید قهرمان نشود؛ حیف که دیر راه افتادند

این پرسپولیس فقط به یک دلیل شاید قهرمان نشود؛ حیف که دیر راه افتادند

آفتاب نیوز :

مصطفی قنبرپور بازیکن و مربی اسبق تیم پرسپولیس ، درباره برد دو بر صفر پرسپولیس مقابل هوادار اظهار داشت: وقتی تیمی هفته ها نمی بازد این شرایط برای رقبا به وجود می آید که چنین تیم هایی شکست ناپذیر هستند، اما پرسپولیس واقعاً در وضعیت فوق العاده ای قرار دارد و من قبل از بازی هم مطمین بودم که این تیم خوب و آماده می تواند به هر نتیجه ای که مد نظر دارد مقابل این تیم دست پیدا کند هرچند که خیلی ها منتظر توقف پرسپولیس بودند.

وی افزود: پرسپولیس یک بار دیگر ثابت کرد هیچ تیمی در شرایط فعلی جلودارش نیست. قوای تهاجمی این تیم در حال حاضر بین همه تیم های لیگ برتری از هر نظر در شرایط بهتری قرار دارد و تقریبا می توان گفت که هیچ خط دفاعی مقابل خط حمله پرسپولیس تاب و توان مقاومت ندارد.

مربی سال های گذشته پرسپولیس با اشاره به آمادگی بالای این هفته های فوتبالیست ازبکستانی پرسپولیس خاطرنشان کرد: وقتی درباره یک بازیکن به عنوان برگ برنده سرمربی تیم صحبت می شود واقعاً امروز می توان این را درباره اورونوف و اوسمار بیان کرد. این بازیکن در شرایط خیلی خوبی قرار دارد و در این هفته ها توانسته عملکرد فوق العاده خوبی از خودش برای پرسپولیس به نمایش بگذارد تا در خط حمله سرخ پوشان شرایط امروزی را شاهد باشیم. ای کاش این وضعیت در نیم فصل اول رخ می داد و چنین بازیکنی با چنین خصوصیاتی در ابتدای فصل به جمع پرسپولیسی ها اضافه می شد.

قنبرپور تاکید کرد: با توجه به عملکرد خوب بچه های تیم از بیرانوند درون دروازه تا نوک حمله یعنی عیسی آل کثیر اگر چنین شرایطی در نیم فصل اول برای بچه های پرسپولیس مهیا بود امروز این تیم با اختلاف در صدر جدول قرار داشت و شاید همین حالا هم می توانست جشن قهرمانی را برپا کند، اما متاسفانه فصل ضعیف نقل و انتقالات تابستانی مانع از این شد که پرسپولیس بتواند آنچنان که باید و شاید امتیازات را جمع آوری کند.

وی درباره تیم استقلال و احتمال رقابت نزدیک این تیم با پرسپولیس گفت: پرسپولیس فقط باید به فکر خودش و نتایج پیش رویش باشد و دیگر به هیچ مسیله ای فکر نکند. قطعاً دقت کردن روی نتایج دیگر تیم ها تاثیری جز از بین رفتن تمرکز بازیکنان پرسپولیس نخواهد داشت. در شرایط فعلی پرسپولیس باید فقط روی بازی های باقیمانده متمرکز شود تا با همین شرایط خیلی خوب به پایان فصل برسد و من مطمینم که این تلاش ها بی ثمر و بی اثر نخواهد بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "این پرسپولیس فقط به یک دلیل شاید قهرمان نشود؛ حیف که دیر راه افتادند" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "این پرسپولیس فقط به یک دلیل شاید قهرمان نشود؛ حیف که دیر راه افتادند"، کلیک کنید.