این روغن رشد موها را سریع می کند

این روغن رشد موها را سریع می کند

به گزارش هنر برتر، روغن نارگیل یکی از بهترین روغن های گیاهی برای تقویت موی سر است. این روغن سبک می تواند از ریزش موها جلوگیری کند.

هنر برتر در گزارشی نوشت، اگر موهای زبر و خشنی دارید، احتمالا در معرض ریزش و موخوره هستند. شما هر چقدر هم از شامپوهای نرم کننده برای موهای خود استفاده کنید، باز هم با مشکل موخوره روبه رو هستید. از سوی دیگر ریزش مو هم به مشکل شما افزوده می شود.

این در حالیست که یکی از فواید روغن نارگیل برای مو جلوگیری از ریزش مو و درمان موخوره است. زیرا این روغن حاوی مقدار زیادی پروتیین است. این پروتیین به درون شاخه های مو نفوذ می کند. به همین دلیل از موخوره پیشگیری کرده و مانع از شکستگی تارهای مو می شود. زمانی که روغن نارگیل را به پوست سر می زنید، به داخل پوست نفوذ کرده و فولیکول ها را تقویت می کند. در نتیجه باعث افزایش سرعت رشد موها می شود.

اگر رشد موهایتان کند است، روغن نارگیل بزنید

یکی از فواید روغن نارگیل برای مو افزایش رشد موهاست. در بسیاری از افراد موها در ماه کمتر از چند میلیمتر رشد می کنند. رشد سریع موها برای بانوان بیشتر اهمیت دارد. بیشتر خانم ها به موهای بلند، نرم و پرپشت علاقه زیادی دارند. حال آنکه با کمک روغن نارگیل می توانید موهای پرپشت، بلند و نرمی داشته باشید.

اگر رشد موهایتان کند است، احتمالاً به دلیل زبر بودن و نداشتن ویتامین کافیست. حالا باید هر روز و یا هر شب قبل از خواب به اندازه یک قاشق غذاخوری روغن نارگیل را با مقدار کمی روغن کرچک و روغن بادام تلخ ترکیب کنید. سپس این روغن های گیاهی را روی موها بمالید. مقداری از این روغن را به کف سر بزنید. سپس آن را به مدت 2-3 دقیقه ماساژ دهید. به طوری که روغن به کف سر نفوذ کند.

233233

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "این روغن رشد موها را سریع می کند" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "این روغن رشد موها را سریع می کند"، کلیک کنید.