ایجاد بازار مشترک برای عرضه کفش ویتنام و کفش هیدج

ایجاد بازار مشترک برای عرضه کفش ویتنام و کفش هیدج

هنر برتر/زنجان رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان زنجان گفت: صنعت کفش می تواند موجب پیوندی عمیق بین ویتنام و شهرستان هیدج زنجان و تبیین الگوهای همکاری های مشترک برای عرضه این محصول در بازارهای جهانی شود، چرا که شهرستان هیدج یکی از بزرگترین تولیدکنندگان کفش در ایران محسوب می شود.

صمد یوسفی اصل در سفر خود به کشور ویتنام و در دیدار با علی اکبر نظری سفیر جمهوری اسلامی ایران در هانوی (پایتخت ویتنام) ضمن ارایه ظرفیت های اقتصادی و فرصت های سرمایه گذاری استان زنجان، به بحث و بررسی در خصوص شاخص های اقتصادی طرفین و امکان سنجی تبیین همکاری های مشترک و ارایه راهکارهای عملی بر اساس نقاط قوت و ضعف و فرصت ها و تهدیدها (swot) پرداخت.

وی در این نشست با اشاره به تجربه های موفق کشور ویتنام بویژه در آزادسازی اقتصادی، اصلاح سیاست های پولی و مالی و … اظهار کرد: فعالیت در بازار این کشور آسیای جنوب شرقی، دروازه های ورود به بازارهای پربازده سنگاپور، تایوان و اندونزی را نیز به روی ما خواهد گشود.

به گزارش هنر برتر و به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی زنجان، یوسفی اصل همچنین با تکیه بر این مهم که فرهنگ ها و سبک زندگی جوامع از عوامل اصلی و تعیین کننده در رویکردهای اقتصادی و تولیدات آن مناطق هستند اظهار کرد: ترسیم خط همکاری و تولید مدرن و به روز کفش، فی مابین ویتنام و هیدج نه تنها ما را با تقاضای بازارهای جهانی همگام خواهد کرد بلکه فرصت ویژه ای را نیز به منظور شناخت فرهنگ، ویژگی های بازار، روحیات تجار و نحوه تجارت مردمان کشورهای آسیای جنوب شرقی، برای ما ایجاد خواهد کرد.

او در این دیدار، سایر ظرفیت های بالقوه و صنایع، از جمله صنعت برق و فناوری دیجیتال را نیز مستعد آغاز همکاری های سودمند عنوان کرد و افزود در این شرایط نیاز است با اعزام و پذیرش هییت های تجاری، زمینه های شناخت طرفین، بسترهای  گفتگوهای تجاری، فرصت های بهبود تجارت خارجی و جذب سرمایه گذار خارجی فراهم شود.

علی اکبر نظری سفیر جمهوری اسلامی ایران در هانوی نیز به تناسب ساختار سیاسی و نوسانات اقتصاد جهانی، به جایگاه کشور ایران در این جبهه اقتصادی اشاره و عنوان کرد: حفظ ثبات اقتصاد کلان یکی از ویژگی های مهم و شاخص کشور ویتنام است که موجب ایجاد انگیزه در فاکتور تولید و ورود به بازارهای جهانی شده است.

سفیر جمهوری اسلامی ایران در هانوی نیز، پذیرش و اعزام هییت های تجاری را پرفایده تلقی کرده و افزود: انجام این مهم یکی از رویکردهای اساسی سفارت خانه ایران در ویتنام است.

پایان خبر هنر برتر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ایجاد بازار مشترک برای عرضه کفش ویتنام و کفش هیدج" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ایجاد بازار مشترک برای عرضه کفش ویتنام و کفش هیدج"، کلیک کنید.