امیدآفرینی در جامعه یکی از مهمترین دستاوردهای تلاش ها و تولیدات کارگران عزیز کشور است

رییسی در جشنواره امتنان از کارگران؛

امیدآفرینی در جامعه یکی از مهمترین دستاوردهای تلاش ها و تولیدات کارگران عزیز کشور است

رییس جمهور تولیدات با کیفیت و متنوع در کشور با وجود تحریم ها، فشارها و برخی کاستی ها را باعث امیدآفرینی دانست و گفت: مسیله امیدآفرینی به تعبیری ترجمان همان شعار ارزشمند «ما پای کار ایران هستیم» شما کارگران عزیز و محترم است که با روحیه ارزشمندتان همانطور که دشمن را در عرصه های مختلف ناکام گذاشتید در عرصه اقتصادی نیز ناکام گذاشتید و خواهید گذاشت.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری هنر برتر، حجت الاسلام سید ابراهیم رییسی صبح امروز سه شنبه هم زمان با روز کارگر، در سی و پنجمین جشنواره امتنان از کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه با تبریک این روز به همه جامعه بزرگ و محترم کارگری کشور، برگزاری این مراسم پس از دیدار کارگران با رهبر معظم انقلاب را فرصتی مغتنم برای اطلاع و پیگیری از منویات و رهنمودهای ایشان نسبت به موضوع کار و کارگران و تلاش در جهت تمهید ساز و کارهای اجرای این رهنمودها دانست.

رییس جمهور با اشاره به برگزاری این مراسم در کارخانه ای بزرگ که محصولاتی قابل عرضه برای بازارهای داخلی و خارجی دارد، محصولات تولید شده در این کارخانه را گواه توانایی و تلاش کارگران و مهندسان و نیز نشان دهنده وجود توانمندی در کشور برای انجام کارهای بزرگ دانست و گفت: البته نباید به همین میزان بسنده کرد.

دکتر رییسی دستاورد دیگر تلاش ها و تولیدات این کارخانه و دیگر واحدهای تولیدی کشور را امیدآفرینی با وجود تحریم ها و فشارها و برخی کاستی ها توصیف کرد که همواره مورد تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز بوده است و افزود: مسیله امیدآفرینی به تعبیری ترجمان همان شعار ارزشمند «ما پای کار ایران هستیم» شما کارگران عزیز و محترم است که با روحیه ارزشمندتان همانطور که دشمن را در عرصه های مختلف ناکام گذاشتید در عرصه اقتصادی نیز ناکام گذاشتید و خواهید گذاشت.

رییس جمهور با تاکید بر ضرورت به عمل آمدن همه حمایت های حقوقی، مالی و اجتماعی از کار و کارگر در جهت ارتقای کیفی و کمی روزانه تولید اظهار داشت: ملت ایران و کارگران ما نشان داده اند که می توانند تولیداتی داشته باشند که کیفیت آن از همه استانداردهای ضروری و جهانی بالاتر باشد، چنانکه در سفر اخیر ما به سریلانکا مهندسان و متخصصان سریلانکایی تاکید داشتند که کار متخصصان ایرانی در ساخت سد و نیروگاه در آن کشور از نظر فناوری و علم پایه بودن کاملا به روز و حتی بی نظیر بوده و برای اولین بار در منطقه کاری با این سطح از تکنولوژی اجرا شده است.

خبر تکمیل می شود … .

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "امیدآفرینی در جامعه یکی از مهمترین دستاوردهای تلاش ها و تولیدات کارگران عزیز کشور است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "امیدآفرینی در جامعه یکی از مهمترین دستاوردهای تلاش ها و تولیدات کارگران عزیز کشور است"، کلیک کنید.