الحاق اراضی کشاورزی به طرح نهضت ملی مسکن در مجلس بررسی می شود

دستور کار هفتگی کمیسیون های تخصصی مجلس؛

الحاق اراضی کشاورزی به طرح نهضت ملی مسکن در مجلس بررسی می شود

اعضای کمیسیون اصل 90 قانون اساسی مجلس با حضور وزرای راه و شهرسازی و جهاد کشاورزی وضعیت بحرانی الحاق اراضی کشاورزی درجه 1 و 2 در سطح کشور به طرح های مرتبط با نهضت ملی مسکن را بررسی می کنند.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری هنر برتر، جلسات هفتگی کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی در هفته جاری از روز شنبه تا چهارشنبه 22 تا 26 اردیبهشت ماه برگزار می شود و موارد زیر در دستور کار کمیسیون ها قرار دارد.

اعضای کمیسیون اصل 90 قانون اساسی مجلس شورای اسلامی در جلسه روز دوشنبه خود با مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی و محمدعلی نیکبخت وزیر جهاد کشاورزی وضعیت بحرانی الحاق اراضی کشاورزی درجه 1 و 2 در سطح کشور به طرح های مرتبط با نهضت ملی مسکن و لزوم توجه به عواقب جبران ناپذیر آن و در جلسه دیگری با حضور بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی وضعیت اجرای مصوبات قانونی مرتبط با حوزه طب ایرانی را بررسی می کنند.

همچنین کمیسیون اصل 90 قانون اساسی در جلسه روز سه شنبه خود با حضور عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات طرح ثبت دستگاه های سیم کارت خور (رجیستری) و رفع مشکلات آن و با حضور جواد اوجی وزیر نفت آخرین وضعیت اجرای توافقات به عمل آمده موضوع خط لوله گوره به جاسک را بررسی می کنند.

کمیسیون اقتصادی مجلس در جلسه روز سه شنبه خود میزبان سید صولت مرتضوی وزیر صمت خواهد بود تا برنامه های توسعه صادرات غیر نفتی و مدیریت واردات را بررسی کند.

کمیسیون اجتماعی نیز در جلسه روز یکشنبه خود طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت را با حضور کارشناسان مربوطه و دیوان محاسبات کشور و در جلسه روز دوشنبه آخرین وضعیت طرح ها و لوایح و امور نظارتی خود را بررسی می کند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "الحاق اراضی کشاورزی به طرح نهضت ملی مسکن در مجلس بررسی می شود" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "الحاق اراضی کشاورزی به طرح نهضت ملی مسکن در مجلس بررسی می شود"، کلیک کنید.