اقدام مثبت مدیران پرسپولیس/ ستاره ها یک قدم به تمدید قرارداد نزدیک شدند

اقدام مثبت مدیران پرسپولیس/ ستاره ها یک قدم به تمدید قرارداد نزدیک شدند

آفتاب نیوز :

پرسپولیس در این فصل به شدت درگیر مشکلات مالی بود و در مقاطع مختلف صدای بازیکنان این تیم را هم درآورد. بازیکنان پرسپولیس در حالی که تنها 3 هفته به پایان لیگ باقی مانده، 50 درصد دریافتی داشتند که البته خیلی از این نفرات از سال های قبل هم طلبکار بودند. با تلاش مالکان جدید باشگاه پرسپولیس دیروز 15 درصد از قرارداد بازیکنان این تیم به حساب بازیکنان واریز شد تا اعضای پرسپولیس با انگیزه بیشتری در 3 بازی آینده حاضر شوند.

نکته مهم این واریزی برای پرسپولیسی ها این است که حالا ستاره های این تیم برای تمدید قرارداد چراغ سبز نشان خواهند داد و مدیران پرسپولیس می توانند برای بستن تیمی قدرتمند برای فصل آینده اقدامات لازم را انجام دهند. تعداد زیادی از ستاره های پرسپولیس در پایان این فصل بازیکن آزاد خواهند شد و آن ها چندبار در واکنش به تمدید قرارداد با پرسپولیس اعلام کردند ابتدا باشگاه مطالبات آن ها را پرداخت کند و سپس برای تمدید قرارداد اقدام کند. قرار است طی روز های آینده بخش دیگری از قرارداد بازیکنان پرسپولیس پرداخت شود تا آن ها با خیال راحت برای تمدید قرارداد پای میز مذاکره بنشینند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اقدام مثبت مدیران پرسپولیس/ ستاره ها یک قدم به تمدید قرارداد نزدیک شدند" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اقدام مثبت مدیران پرسپولیس/ ستاره ها یک قدم به تمدید قرارداد نزدیک شدند"، کلیک کنید.