افشای جنایتی هولناک بعد از 15 سال با یک چنگال

افشای جنایتی هولناک بعد از 15 سال با یک چنگال

آفتاب نیوز :

10 فوریه 2009 پلیس فلوریدا از طریق تماس تلفنی از سوی یکی از همسایه ها در جریان قتل مرد 64ساله ای به نام روزاریو پرستیجیاکومو، در منطقه کویینز قرار گرفت.
پلیس بلافاصله خود را به محل جنایت رساند وقتی به نزدیکی خانه مرد میانسال رسید، او را درحالی پیدا کرد با صورت در برکه نزدیک خانه اش افتاده و اطرافش را خون فرا گرفته بود. در بررسی های اولیه پلیس مشخص شد که وی با اصابت 16 ضربه چاقو به نقاط مختلف بدنش به قتل رسیده است.

در پزشکی قانونی و بعد از بررسی دقیق جسد، مقداری از پوست قاتل که در جریان درگیری با مقتول زیر ناخن های وی مانده بود به دست آمد و به این ترتیب دی ان ای قاتل در اختیار پلیس قرار گرفت اما در بررسی بانک اطلاعاتی پلیس، ردی از عامل جنایت به دست نیامد.

در این شرایط تحقیقات برای شناسایی قاتل ادامه داشت اما هیچ سرنخی از او پیدا نشد و این پرونده سال ها راکد ماند تا اینکه مدتی قبل، کاراگاهان تحقیقات برای شناسایی قاتل را از سر گرفتند.

آنها با استفاده از تکنولوژی تشخیص دی ان ای توانستند یک مظنون احتمالی را شناسایی کند.

مظنونی که دی ان ای او تا حدودی با دی ان ای مقتول یکی بود و از اقوام وی به شمار می رفت. این مظنون برادرزاده 41 ساله مقتول بود اما با توجه به گذشت سال ها از جنایت، پلیس برای اینکه مطمین شود وی قاتل است، باید دی ان ای تازه ای از او به دست می آورد. به این ترتیب تیمی از ماموران مرد 41ساله را که آنتونی نام دارد و در فلوریدا زندگی می کند، زیر نظر گرفتند. آنها در نهایت موفق شدند چنگالی یک بار مصرفی را که وی در یک رستوران از آن استفاده کرده بود به دست آورند و با بررسی دی ان ای، شکی باقی نماند که او همان قاتل تحت تعقیب است. به این ترتیب وی دستگیر شد و قرار است به زودی برای افشای اسرار قتل در دادگاه حاضر شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "افشای جنایتی هولناک بعد از 15 سال با یک چنگال" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "افشای جنایتی هولناک بعد از 15 سال با یک چنگال"، کلیک کنید.