اشتباهات داوری بیش از 10 امتیاز را به پرسپولیس هدیه کرده است

اشتباهات داوری بیش از 10 امتیاز را به پرسپولیس هدیه کرده است

آفتاب نیوز :

هافبک میانی تیم فوتبال استقلال معتقد است که بیش از 10 امتیاز تیم فوتبال پرسپولیس طی فصل جاری لیگ، ناشی از اشتباهات داوری بوده است.

مهدی مهدی پور پس از برتری یک بر صفر تیمش مقابل تیم فوتبال گل گهر سیرجان در ورزشگاه آزادی، اظهار کرد: بازیکنان تیم فوتبال استقلال امسال سنگ تمام گذاشتند و بی نظیر بودند. یک سال فوق العاده را پشت سر گذاشتیم و به بازیکنانمان گفتم که باید سرشان را بالا بگیرند. قطعاً هواداران باید به همه بازیکنان افتخار کنند.

وی افزود: خیلی بیشتر از سطح توقعی که در ابتدای فصل نسبت به تیم وجود داشت نتیجه گرفتیم و در برهه ای از زمان توقعات از تیم ما بسیار بالا رفت و به نظرم فوق العاده کار کردیم.

هافبک میانی استقلال در پاسخ به اینکه صحبت هایش بوی ناامیدی می دهد عنوان کرد: اصلاً اینگونه نیست. وظیفه داشتیم که دو بازی پایانی را با پیروزی پشت سر بگذاریم که گام نخست را به خوبی برداشتیم و سه امتیاز را کسب کردیم و قطعاً بازی بعدی نیز برای برتری به میدان می رویم.

مهدی پور ادامه داد: امیدوارم مزد یک سال عجیب و غریب در استقلال که پشت سر گذاشتیم به دست آوریم. در طول دوران فوتبالم کمتر دیدم که چنین اتفاقاتی در مورد یک تیم فوتبال بزرگ همانند استقلال رخ دهد. قطعاً هواداران باید به این تیم کادر فنی و بازیکنان افتخار کنند. امیدوار هستم که هفته آخر بتوانیم مزد زحماتمان را کسب کنیم.

وی در مورد اینکه استقلالی ها نظر منفی نسبت به داوری دارند، بیان کرد: می توانم تک تک مواردی را که در مورد تیم حریف که بسیار نیز قابل احترام است، نام ببرم. تعداد امتیازاتی که آن ها از اشتباهات داوری کسب کردند بیش از 10 امتیاز است در حالی که یک امتیاز و یک سوت می تواند سرنوشت قهرمانی را مشخص کند. همین الان که استقلال و پرسپولیس با اختلاف یک امتیازی دنبال یکدیگر می دوند یک سوت می تواند شرایط را تغییر دهد. اتفاقاتی که در دیدار پرسپولیس و گل گهر افتاد و توپی که از خط دروازه رد شد را ببینید. در آن دیدار اشتباه داوری رخ داد و تیم های دیگر از این اتفاق متضرر می شوند. وقتی یک تیم از اشتباه داوری سود می برد قطعاً تیم دیگری هم مانند استقلال از این قضیه متضرر می شود.

هافبک میانی تیم فوتبال استقلال در پاسخ به اینکه اگر این تیم در دیدار با نساجی مازندران برای برد به میدان می رفت این اتفاق رخ می داد؟ اظهار کرد: تیم ما حداکثر امتیاز ها را تا جایی که می توانسته جمع کرده است. با تعداد امتیازاتی که استقلال در این فصل کسب کرده می توانست در فصول گذشته به مقام قهرمانی برسد. امسال تا اینجای فصل این اتفاق رخ نداده، اما امیدوارم در دیدار پایانی اتفاقات خوبی رخ دهد و به مقام قهرمانی برسیم.

وی در مورد محرم نوید کیا و مس رفسنجان که قرار است در هفته آخر به مصاف پرسپولیس بروند، گفت: محرم نویدکیا مربی بسیار توانمند و تیم فوتبال مس رفسنجان نیز تیم بسیار خوبی است. امیدواریم ابتدا دیدار خود مقابل پیکان را با پیروزی پشت سر بگذاریم و در عین حال نیز اتفاقات خوبی در دیدار همزمان رخ دهد.

هافبک میانی تیم فوتبال استقلال در مورد وضعیت مالی این تیم نیز عنوان کرد: طی چند هفته گذشته خدا را شکر اتفاقات خوبی رخ داد و شرایط کاملاً بهبود یافته و مطمین هستم اگر از ابتدای فصل این گونه پیش می رفتیم و آرامش بر تیم حاکم بود اتفاقات دیگری در پایان فصل رخ می داد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اشتباهات داوری بیش از 10 امتیاز را به پرسپولیس هدیه کرده است" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اشتباهات داوری بیش از 10 امتیاز را به پرسپولیس هدیه کرده است"، کلیک کنید.