استقلال 67 امتیازی هم شایسته بود اما جام را به بها دادند نه بهانه

استقلال 67 امتیازی هم شایسته بود اما جام را به بها دادند نه بهانه

پرسپولیس با 68 امتیاز و با رکورد هایی که اوسمار ویرا خلق کرد قهرمان لیگ برتر فوتبال ایران شد. 

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری هنر برتر، استقلال در مجموع با بضاعتی که داشت فصل خوبی را سپری کرد و حالا تنها نایب قهرمان لیگ برتر است که 67 امتیاز اندوخته است. با این حال نمی توان از کنار شایستگی های پرسپولیس به خصوص در نیم فصل دوم که با ویرا متحول شد و فوتبال خوبی را انجام داد، بی تفاوت گذشت.

پرسپولیس حتی در هفته هایی که به دنبال استقلال می دوید تا این تیم را از صدر پایین بکشد بهانه نمی آورد و با تمام وجود فوتبال بازی می کرد. استقلالی ها، اما در قایمشهر جام را از دست دادند و پس از آن سراغ یکسری حواشی رفتند که خیلی قشنگ نبود و کمکی هم به آنها نکرد. 

استقلال 67 امتیازی هم شایسته بود اما جام را به بها دادند نه بهانه

اوسمار ویرا برای اینکه پرسپولیس را قهرمان کند رفتاری بسیار حرفه ای داشت. او هرگز به تیم حریف توهین نکرد و فقط گفت بهتر است حرف فنی بزنند تا جوابشان را بدهیم. ویرا در جشن قهرمانی هم یاد یحیی گل محمدی را زنده کرد و نشان داد که یک مربی جنتلمن است. نکته جالب اینکه او 38 امتیاز از 45 امتیاز ممکن در نیم فصل دوم را تصاحب کرد تا رکورد جدیدی را به نام خود ثبت کند. 

استقلال 67 امتیازی هم شایسته بود اما جام را به بها دادند نه بهانه

اوسمار فقط یک بار به آلومینیوم اراک باخت که آن هم در اولین هفته حضورش روی نیمکت پرسپولیس بود ولی پس از آن توانست 14 بازی را بدون شکست پشت سر بگذارد و در نهایت با شایستگی پرسپولیس را قهرمان کرد. البته تاکید می کنیم که استقلال هم با توجه به بضاعتی که داشت یک نایب قهرمان شایسته بود و حالا باید تیمش را برای حضور پرقدرت در لیگ نخبگان آسیا آماده کند، اما در نهایت جام به تیمی رسید که لیاقت قهرمانی را داشت و دنبال بهانه نبود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "استقلال 67 امتیازی هم شایسته بود اما جام را به بها دادند نه بهانه" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "استقلال 67 امتیازی هم شایسته بود اما جام را به بها دادند نه بهانه"، کلیک کنید.