استقرار شهرک دانش بنیان در شهرستان فرخشهر باید تسریع گردد

استقرار شهرک دانش بنیان در شهرستان فرخشهر باید تسریع گردد

به گزارش خبرگزاری هنر برتر استان چهارمحال وبختیاری، روح الله عباسی نماینده شهرستان فرخشهر در شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری در بیست و دومین اجلاس شورای اسلامی استان خاطر نشان کرد: شهرستان فرخشهر بدلیل زیرساخت های موجود، همجواری با ایستگاه راه آهن، شاهراه های اصلی ، همجواری با استان اصفهان و وجود منطقه ویژه اقتصادی میتواند یکی از پتانسیل های صنعتی استان باشد، پس می طلبد به این موضوع نگاه ویژه ای شود و صنایع منطقه حمایت و تقویت شوند.

وی با اشاره به اینکه ظرفیت شهرک صنعتی فرخشهر تکمیل شده، افزود: ضروری است فاز دوم شهرک صنعتی فرخشهر راه اندازی شود.

عباسی گفت: با توجه به مصوبه شورای اداری شهرستان، تدابیر لازم بمنظور استقرار شهرک دانش بنیان در شهرستان فرخشهر باید اندیشیده شود.

وی ضمن درخواست رسیدگی به مشکلات شهرک صنعتی روستای دستگرد امامزاده، تصریح کرد: راه ارتباطی شهرک صنعتی شهرکرد و فناوران فرخشهر باید توسعه یابد چراکه مسیر مذکور در حال حاضربه طول ۲ کیلومتر خاکی میباشد، با احداث راه دسترسی و کوتاه شدن مسیر و با توجه به اینکه فن آوران فرخشهر با شاپور اصفهان رقابت می کند و تبدیل به کارگاه های صنعتی شده تعامل خوبی میتواند با قطب صنعتی ایجاد نمایدو باعث توسعه هر دو منطقه میگردد.

عباسی استقرار نیرو و تجهیزات در اداره صنعت معدن شهرستان فرخشهر را نیز درخواست نمود.

۴۶

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "استقرار شهرک دانش بنیان در شهرستان فرخشهر باید تسریع گردد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "استقرار شهرک دانش بنیان در شهرستان فرخشهر باید تسریع گردد"، کلیک کنید.