استقبال گسترده از جشنواره ملی «دریادها» ورزش های دریایی و ساحلی

استقبال گسترده از جشنواره ملی «دریادها» ورزش های دریایی و ساحلی

به گزارش خبرگزاری هنر برتر؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش های دریایی و ساحلی؛ رضا شجیع سرپرست فدراسیون ورزش های دریایی و ساحلی ضمن بیان این مطلب ابراز داشت: این جشنواره به منظور مشارکت موثر و اثربخش جامعه ورزش های دریایی و ساحلی کشورجهت تحت پوشش قرار دادن حداکثری رشته های مرتبط با این فدراسیون و توجه به تنوع جمعیتی مخاطبان، فرهنگ افزایی، توسعه و معرفی رشته های دریایی و ساحلی در میان آحاد جامعه آنهم به همراه خانواده هایشان در دهه مبارکه فجر در استانهای مختلف کشور برگزار شد که استقبال گسترده عموم مردم را به همراه داشت.

وی ادامه داد: به رغم شرایط جوی نامناسب در برخی نواحی ساحلی این جشنواره در بیش از 65 شهرستان بزرگ و کوچک ساحلی و غیر ساحلی در کنار سواحل خلیج فارس و دریای خزر، رودخانه ها و پارک ها و در رشته های مختلفی همچون قایق های تندرو، جت اسکی، پدل برد، ماهیگیری ورزشی، ساحل پیمایی، پیاده روی در آب با رویکرد ورزش خانوادگی، حفظ محیط زیست سواحل و توجه به ورزش های بومی و محلی مناطق ساحلی و معرفی رشته های مختلف این فدراسیون به مردم از جمله فعالیت های صورت گرفته در ایام دهه فجر بود.

وی گفت: در واقع استقبال آحاد مردم از این جشنواره ملی باعث حضور و همکاری گسترده شهرداری ها، هیات های دیگر فدراسیون ها، سازمان بنادر و دریانوردی، سازمان حفظ محیط زیست، استانداری ها،مدارس، فرمانداریهای و ادارت کل ورزش استان ها و شهرستانهای مختلف گردید که در نوع خود قابل توجه و کم نظیر بود.

سرپرست فدراسیون ورزش های دریایی و ساحلی خاطر نشان کرد: برگزاری این جشنواره بدون محدودیت سنی و با استقبال گروه های مختلف اعم از کودکان، جوانان و نوجوانان، پیشکسوتان، خانواده ها و حتی جانبازان و معلولین از مسابقات متنوع آن در ایام دهه مبارکه فجر ما را بر آن داشت تا این جشنواره را در تقویم سالانه فدراسیون در ایام دهه فجر قرار دهیم تا از این پس هر ساله شاهد برگزاری جشنواره در یادها از سوی فدراسیون ورزش های دریایی و ساحلی در رشته های مختلف و با حضور ورزشکاران،خانواده ها و کودکانشان در راستای ترویج ورزش های دریا محور و ساحل محور در تمامی استان های مختلف کشور باشیم.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "استقبال گسترده از جشنواره ملی «دریادها» ورزش های دریایی و ساحلی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "استقبال گسترده از جشنواره ملی «دریادها» ورزش های دریایی و ساحلی"، کلیک کنید.