استراحت بزرگان ایتالیا برای هفته سوم لیگ ملت ها

استراحت بزرگان ایتالیا برای هفته سوم لیگ ملت ها

سرمربی تیم ملی ایتالیا ستاره های تیمش را برای بازی های هفته سوم لیگ ملت ها دعوت نکرد.

به گزارش هنر برتر،  ایتالیا با هدایت فردیناندو دی جورجی در دو هفته اول لیگ ملت های والیبال درخشان ظاهر شد و ایتالیا بعد از 9 بازی با کسب 8 برد و تنها یک باخت در صدر جدول رده بندی قرار گرفتند. تنها باخت ایتالیا نیز در دیداری 5 سته برابر فرانسه رقم خورد تا لاجوردی پوشان در صدر جدول رده بندی قرار گیرد و صعود این تیم به المپیک از طریق بازی های لیگ ملت ها قطعی شود.

ایتالیا در هفته سوم لیگ ملت ها به اسلوونی خواهد رفت تا برابر حریفانش قرار گیرد. برای بازی های پیش رو، فردیناندو دی جورجی تصمیم گرفت تغییرات زیبایی در تیمش اعمال کند. در پیش بودن بازی های المپیک باعث شده است تا این مربی به ستاره هایش استراحت دهد. دانیله لاویا، الساندرو میچیلتو و سیمونه جیانلی بازیکنانی هستند که در دیدارهای هفته سوم ایتالیا را همراهی نمی کنند.  

فهرست ایتالیا برای هفته سوم لیگ ملت های والیبال

الساندرو بوولنتا، فابریزیو جیرونی، مارکو فالاسکی، پایولو پورو، ریکاردو سبرتولی، ادواردو کانسکی، لورنزو کورتزیا، لیاندرو موسکا، جیووانی سانگوینتی، ماتیا بوتولو، دیوید گاردینی، لوکا پورو، فرانچسکو رسین، توماسو رینالدی، مارکو گاگینی و گابریله لورنزانو.

به گزارش هنر برتر، در هفته سوم و پایانی در حالی که شانس ایران برای حضور در المپیک پاریس از دست رفته، ملی پوشان در فیلیپین به مصاف آمریکا، هلند، فرانسه و آلمان خواهند رفت.

 پایان خبر هنر برتر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "استراحت بزرگان ایتالیا برای هفته سوم لیگ ملت ها" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "استراحت بزرگان ایتالیا برای هفته سوم لیگ ملت ها"، کلیک کنید.