آیفون16 در دنیای واقعی رویت شد/ عکس

به گزارش خبرگزاری هنر برتر، براساس گزارش مجله هنر برتر، اپل رویکرد بسیار محافظه کارانه ای در قبال محصولات معرفی نشده اش دارد و معمولا تلاش زیادی برای فاش نشدن اطلاعات محرمانه اش انجام می دهد؛ با وجود این، همچنان شاهد افشاگری های مختلفی درباره ی محصولات اپل هستیم.

یک حساب کاربری در شبکه ی اجتماعی ایکس که سابقه ی چندان درخشانی ندارد، تصویر منتسب به مدل نهایی آیفون 16 را فاش کرده است. در این تصویر می بینیم که چینش دوربین های پشتی تغییر کرده و لنزها به صورت عمودی در زیر یک دیگر قرار گرفته اند.

اولین عکس واقعی احتمالی از آیفون 16 منتشر شد/ عکس

طبق ادعای منابع آگاه، اپل تولید نمایشگر گوشی های سری آیفون 16 را هنوز شروع نکرده است؛ بنابراین بسیار بعید است که مدل نهایی آیفون 16 واقعا تولید شده باشد. بدین ترتیب آنچه در تصویر می بینیم، احتمالا ماکتی غیررسمی است که از روی شایعه ها ساخته شده.

با وجود این ها، هیچ احتمالی را نمی توان رد کرد. ممکن است اپل واقعا مدلی آزمایشی و اولیه از آیفون 16 را به صورت محدود تولید کرده باشد.

بازگشت اپل به چیدمان عمودی دوربین پشتی، اتفاقی غیرمنتظره است. این شرکت با رونمایی آیفون 13 از چیدمان عمودی فاصله گرفت، اما نیاز به ضبط ویدیو سه بعدی برای ویژن پرو باعث می شود اپل بار دیگر به دوربین های عمودی برگشت بزند.

فعلا قیمت گوشی نسل جدید اپل را نمی دانیم. اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، احتمالا مدل های 2024 گوشی آیفون در اواخر شهریور رونمایی خواهند شد.

227227

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آیفون16 در دنیای واقعی رویت شد/ عکس" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آیفون16 در دنیای واقعی رویت شد/ عکس"، کلیک کنید.