آخرین قاب از خرید جدید استقلال در قطر تلخ بود

آفتاب نیوز :

باشگاه استقلال ظهر امروز از جذب جلال الدین ماشاریپوف خبر داد. کاپیتان تیم ملی ازبکستان که سابقه بازی در النصر و شباب الاهلی را نیز در کارنامه دارد، پس از حذف تیم ملی کشورش در رقابت های جام ملت های آسیا، با آبی پوشان به توافق رسید.

ماشاریپوف که کاپیتان تیم ملی کشورش محسوب می شود، در جام ملت های آسیا یکی از مهره های ثابت ترکیب سرچکو کاتانچ بود و بجز دیدار برابر استرالیا، در سایر مسابقات از ابتدا به میدان رفت که هم مقابل کانگورو ها و هم در جدال برابر تایلند، پاس گل داد.

این بازیکن در بازی نخست برابر سوریه نمره 7.4 را کسب کرد. او در این بازی 2 پاس کلیدی داد و 83 درصد پاس صحیح را به ثبت رساند. کاپیتان ازبک ها در جریان پیروزی سه بر صفر مقابل هند باز هم آمار 83 درصد پاس صحیح را از خود بجا گذاشت و با یک پاس کلیدی، نمره 7.8 را کسب کرد.

آخرین قاب از خرید جدید استقلال در قطر تلخ بود

او مقابل استرالیا در نیمه دوم به میدان آمد که 90 درصد پاس هایش صحیح بودند و یک پاس گل داد و نمره 7.3 را گرفت. ماشاریپوف برابر تایلند ضمن ثبت یک پاس گل، سه پاس کلیدی داد و آمار 75 درصد پاس صحیح را ثبت کرد و نمره 7.4 را به دست آورد.

ماشاریپوف مقابل قطر نیز عملکرد خوبی داشت. او پنج پاس کلیدی به هم تیمی هایش داد، 73 درصد پاس هایش صحیح بود، دو بار اقدام به شوت زنی کرد، در 44 دویلی که با بازیکنان حریف داشت، در 15 مورد پیروز شد و یک مرتبه نیز مانع از باز شدن دروازه تیمش شد، اما آمار عجیب و غریب 45 بار از دست دادن مالکیت توپ و همچنین هدر رفتن ضربه پنالتی، سبب شد تا او نمره پایین 6.8 را کسب کند.

در دیدار روز گذشته و زمانیکه کار به ضربات پنالتی کشیده شد، ماشاریپوف پشت پنالتی پنجم تیمش ایستاد که ضربه بد او به مرکز دروازه زده شد و مشعل برشم، سنگربان تیم ملی قطر نیز توانست به راحتی آن را مهار کند تا آخرین تصویر از خرید جدید استقلال، اینگونه به ثبت برسد.

بدون شک ماشاریپوف می تواند یکی از خرید های خوب استقلال در سال های اخیر باشد. بازیکنی که توانایی بازی در پست وینگر چپ و مهاجم را دارد و منجر به تقویت بخش هجومی آبی ها خواهد شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آخرین قاب از خرید جدید استقلال در قطر تلخ بود" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آخرین قاب از خرید جدید استقلال در قطر تلخ بود"، کلیک کنید.