آخرین خبر؛بازجویی از افراد مرتبط با پرونده فساد در فوتبال

آخرین خبر؛بازجویی از افراد مرتبط با پرونده فساد در فوتبال

به گزارش خبرگزاری هنر برتر؛اسدی مقدم، رییس کمیته اخلاق فدراسیون درباره موضوعات مرتبط با پرونده باشگاه مس رفسنجان اظهار کرد: پرونده مربوط به تخلفات فوتبالی این باشگاه وفق قوانین و مقررات فوتبالی در کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران مفتوح به رسیدگی است و در این راستا افراد مرتبط با موضوع در چند جلسه احضار و از آنها تحقیق و بازجویی به عمل آمده است. به محض تکمیل تحقیقات و صدور رای، نتیجه به مردم شریف و اهالی فوتبال اطلاع رسانی خواهد شد.

در گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال آمده است:وی افزود: ضمناً از تمامی اهالی فوتبال و رسانه ها تقاضا می شود در راستای حراست و حفاظت از حیثیت فوتبال و برخورد قانونی و قاطع با متخلفین چنانچه اسناد و مدارک معتبری را به این مرجع درباره فساد ارایه کنند، ضمن تقدیر و تشکر از گزارش دهندگان به صورت قاطع با متخلفین برخورد قانونی انجام می شود.

اسدی مقدم گفت: قابل ذکر است افراد حقیقی و حقوقی که در حوزه فوتبال در روزهای اخیر در فضای مجازی شایعات و گزارش های غیر واقع و کذب که باعث تشویش اذهان عمومی می شود را منتشر کرده اند، از طریق مراجع صالحه تحت پیگرد قرار خواهند گرفت.

251 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آخرین خبر؛بازجویی از افراد مرتبط با پرونده فساد در فوتبال" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آخرین خبر؛بازجویی از افراد مرتبط با پرونده فساد در فوتبال"، کلیک کنید.