آتش سوزی گسترده سوله 1000 متری در یک شهرک صنعتی

شب گذشته یک کارگاه تولید مصنوعات چوبی و صندلی های اداری در شهرک صنعتی چهاردانگه دچار حریق شد.

به گزارش هنر برتر، درپی وقوع آتش سوزی در یک باب سوله کارگاهی و اعلام درخواست آتش نشانان شهرستان چهاردانگه و اسلام شهر از آتش نشانی تهران برای اعزام نیروی کمکی، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران نیروهای عملیات ایستگاه 12 را به همراه تانکر 30 هزار لیتری آب در ساعت 22:30 دقیقه شب گذشته به محل حادثه واقع در شهرک صنعتی چهاردانگه اعزام کرد.

با حضور عوامل آتش نشانی در محل مشاهده شد که محل حادثه یک باب سوله و یک سازه داربستی با سقف ایرانیت فلزی جمعا به مساحت 1000 متر مربع است. در هنگام رسیدن نیروهای آتش نشانی تهران به محل حادثه، سوله کاملا شعله ور بود و شعله های آتش و دود از فاصله دور نیز قابل رویت بود. این سوله ها محل تولید و نگهداری انواع مصنوعات چوبی و انبار موادی همچون رنگ و رزین بود و سوله دیگر نیز به تولید صندلی چرخدار مدیریتی اختصاص داشت.

با توجه به اینکه مواد داخل این کارگاه، قابل اشتعال و انفجار بود، عملیات آتش نشانان نیز با دشواری هایی همراه بود، با این وجود آتش نشانان با اقدامات فنی خود موفق شدند در یک عملیات نفسگیر و همه جانبه، آتش سوزی را مهار و از گسترش آتش و سرایت آن به اطراف جلوگیری کنند.

در پایان آتش نشانان تهرانی پس از لکه گیری و اطمینان از خاموش شدن کامل آتش سوزی به ماموریت خود پایان داده و محل را به عوامل آتش نشانی چهاردانه و اسلامشهر تحویل دادند. همچنین علت این حادثه نیز از سوی کارشناسان آتش نشانی این شهر بررسی و اعلام خواهد شد.

آتش سوزی گسترده سوله 1000 متری در یک شهرک صنعتی
آتش سوزی در شهرک صنعتی چهاردانگه

پایان خبر هنر برتر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آتش سوزی گسترده سوله 1000 متری در یک شهرک صنعتی" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آتش سوزی گسترده سوله 1000 متری در یک شهرک صنعتی"، کلیک کنید.